Instagram fotoğraflar nasıl daha çok beğeni alır? Instagram beğeni alma

Bugünki yazımızda birçok kimsenin facebookta daha çok öne çıkmak için gösterdiği çabaları ve buldukları taktikleri sizlere tek sayfa içerisinde sunacağız ve yeni açtığınız instagram hesabını ya da mevcut instagram hesabınızda nasıl daha fazla beğeni alacağınızı göstereceğiz.

Instagram beğeni alma aslında sanıldığı kadar zor bir işlem olmayıp ilgilileri için dakikalar bazen o kadar da sürmeyecek basit işlemler ile yüzlerce beğeniye ulaşmak oldukça kolaydır. Bugün o yazımızda size 7 taktikle nasıl daha çok instagram beğeni alma işlemini yapabileceğimizi göstereceğiz. Konuya devam etmeden önce söylememiz gereken birkaç şey var, aşağıda ki taktikler sınırlı beğeniler almanızı sağlar eğer gerçekten instagramda popüler olmak ya da öne çıkmak istiyorsanız instagram beğeni satın almanız gerektiğini unutmayın.

1- Instagram’da düzenli olarak paylaşım yapmak: Düzenli olarak paylaşım yapmak bazen sıkıcı gelebilir ve bazende abestle iştigal bir durum yaratabilir ancak instagramda ön planda olmak istiyorsanız bunu yapmanız gerekiyor. Düzenli olarak bunu yaptığınız takdir de insanlar sizden daha çok haber almak isteyecektir.

instagram beğeni alma
instagram beğeni alma

2- Instagram profilinize herkes özensin: Çekindiğiniz resimler olsun ya da instagram bio bölümünde verdiğiniz diğer detaylar olsun herkes sizin instagram profilinize özensin. İnsanlar sizin profilinizde diğer profiller de olmayan şeyleri bulsun.

3- Instagram da ufak bir profilseniz etiketlerin sihirli gücünü kullanın: Eğer instagramda yeni bir profiliniz varsa ve düşük beğeni alıyorsanız instagram da etiketlerin gücünü kullanabilirsiniz. Aldığınız beğeniler emin olun sizi bile şaşırtacaktır. Bu arada şunu unutmayın ki saçma sapan etiketlerle yüksek beğeniler beklemek aptallık olur, herkes tarafından takip edildiğini düşündüğünüz üst düzey kullanım oranı olan etiketleri kullanın.

4- Dışarıdan destek alın: Instagram takipçi satın alan ya da instagram beğeni satın alan profiller çok büyük ihtimalle daha hızlı büyürler. Sizde bu konuda ufak destekler alın ya da bir anda büyümek için hızlı bir paket alın!

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir