Neden instagram takipçi satın almalısınız?

Takipinsta.org olarak uzun zamandır instagram takipçi satın al konusunda çalışıyoruz. İnstagram’da daha fazla takipçiye sahip olmak kişisel hesaplar için tanınmışlık hissi, işletme hesapları için ise güven vermektedir. İnstagram’da bir ürün veya hizmet veriyorsanız bir çok insan takipçi sayınıza ve yorumlarınıza bakmaktadır. Tam bu anda imdadınıza takipinsta.org olarak biz yetişmekteyiz.

Eğer instagram’da bir işletmenizin hesabı veya ürün satışı yaptığınız bir hesap var ise sizlere önerimiz Türk Bot Takipçi ve Aktif Türk Takipçi satın almanız olacaktır. Aktif ve bot karışık almanız durumunda satın almış olduğunuz çok belli olmayacaktır ve takipçi sayınızı görecek olan insanlar sizin hesabınıza daha fazla güvenecektir. Aynı zamanda satın almış olduğunuz takipçiler de sizler için potansiyel müşteri adayıdır. Sattığınız ürün veya verdiğiniz hizmeti alma ihtimalleri de mevcuttur. Bu sayfa içerisinde rahatlıkla instagram takipçi satın almak için gerekli sayfalara ulaşabilirsiniz.

instagram takipçi satın al
instagram takipçi satın al

instagram takipçi satın al

Instagram takipçi satın almak isteyenler için bir kaç farklı paketler mevcuttur.

Genelde İnstagram’da sadece açılmış, profil fotoğrafı eklenmiş ve 1 fotoğraf paylaşılmış hesaplardır. Bot takipçiler sizin paylaştığınız gönderilere yorum veya beğeni yapmazlar, eğer oto beğeni, beğeni veya yorum hizmeti satın alıyorsanız genelde bu hizmetler bot hesaplar ile yapılır. Bot hesaplar takibi bırakmazlar, eğer aldığınız takipçiler bot ise aldıktan bir süre sonra toplu bir şekilde takibi bırakmış olabilirler bunun sebebi ise İnstagram tarafından bot hesapların kapatılmasıdır. Takipinsta.org aracılığıyla bot takipçi satın alabilirsiniz.

İnstagram takipçi almak isteyenler arasında en çok tercih edilen takipçi türüdür. Tamamen aktif ve Türk kullanıcılardan oluşan havuz aracılığıyla gönderim sağlanır. İnstagram hesabınızı takip eden kullanıcılar gönderilerinizle etkileşime geçebilir, hikaye ve canlı yayınlarınızı izleyebilirler. Aktif Türk hesabın tek kötü yanı takibi bırakıyor olmalarıdır. Takipçiler gönderildikten hemen sonra düşmeye başlayabilmektedir bunun sebebi ise tanımadıkları ve haberleri olmadan takip etmeleridir. Ancak ek ücret ödeyerek 30 gün telafili paketlerimizden satın alabilirsiniz.

Sattığımız takipçilerden bir diğer kategori ise aktif yabancı takipçilerdir. Bu hesaplar yine aynı şekilde Aktif Türk takipçiler gibidir. Beğeni, yorum ve izleme yapabilmektelerdir.  Instagram aktif türk takipçi paketlerine göre takibi bırakma oranları daha düşüktür.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir